fbpx

Work and Study Avustralya programı, dil eğitimi almak isteyen bireylere, yaşam giderlerini karşılamalarına yardımcı olmak için çalışma fırsatları sunan bir programdır. Bu program, günün belirli saatlerini okula katılarak, geri kalan zamanı çalışarak değerlendirmelerini sağlar.

Bu program sayesinde, eğitim sırasında ortaya çıkabilecek masraflar karşılanabilir, böylece eğitim ve yaşam maliyetleri dengelemiş olunur.

Öğrenciler, work and study programını tercih ederken, Avustralya’yı seçmelerinde önemli bir etken, ülkenin resmi dilinin İngilizce olmasıdır. Ülkenin İngilizce diline sahip olması, eğitim açısından büyük avantaj sunmaktadır.

Neden Avustralya?

Avustralya, sokak sanatlarında, kafelerinde, müziğinde ve festivallerinde tamamen genç, güncel ve dinamik bir enerjiye sahiptir. Avustralya’da İngilizce öğrenmeyi seçerek, yeni arkadaşlar bulmak ve benzersiz öğrenme maceraları yaratmak için her yıl aşağıya inen 800.000’den fazla uluslararası öğrenciye katılacaksınız.

Avustralya’da İngilizce pratiği yapın, biraz ekstra gelir elde edin ve özgeçmişinizi eklemek için uluslararası iş deneyimi edinin! Avustralya’daki öğrenciler, öğrenim gördükleri süre boyunca her iki haftada bir 40 saate kadar ve planlanan aralarda sınırsız saat çalışabilirler. Avustralya okullarımız, iş bulmanıza ve iyi mülakatlar bulmanıza yardımcı olmak için çok sayıda harika destek sunar. Ders çalışırken çalışmak, daldırma öğrenme deneyiminizi geliştirmenin harika bir yoludur.

Avustralya’da İngilizce eğitimi almak iş hayatında sizleri bir adım öne çıkarıyor. Avustralya’da son derece kaliteli eğitim veren üniversitelerin varlığı, öğrenciler için devletin sunduğu çalışma olanakları, sosyal hayatın canlı olması, turistik şehirlerin varlığı burayı bir tercih sebebi haline getirmiştir.
Avustralya; kültürel çeşitliliği, suç oranının dünyanın en düşük ülkelerinden olması, muhteşem doğası, sıcakkanlı insanları ile dil eğitimi almak isteyenlerin vazgeçilmez ülkesi olmuştur.

Avustralya’da dil okuluna gidecek öğrenciler 1 saatlik çalışmasının karşılığında 12-20 Avustralya doları arasında para kazanabileceklerdir. Bu kazanacakları ücret öğrencilerin dil eğitimi boyunca yaşam ve konaklama masraflarının birçoğunu çıkarmasına olanak sağlamaktadır.

Büyük şehirleri, dost canlısı ve misafirperver insanları ile Avustralya’da kendinizi yerel gibi hissedeceksiniz. Avustralya’nın güzel şehirlerinde, boş zamanlarınızı kum, sörf ve güneşin tadını çıkarmak için birçok fırsatınız olacak.

Brisbane

Gold Coast’un hemen kuzeyinde, şık, arkadaş canlısı, çok kültürlü bir şehir olan Brisbane’de İngilizce öğrenin. Brisbane’in sıcak subtropikal iklimine ve şehrin göbeğinden geçen güzel dolambaçlı nehre aşık olun. Brisbane, büyük şehir yaşamını, harika kültürü, müziği, alışverişi ve sanatı daha küçük bir topluluğun misafirperver duygusuyla birleştirir. Her iki dünyanın da en iyisinin tadını çıkarın.

Eklektik, iddialı Brisbane, İngilizce öğrenirken rahat bir yaşam tarzı arayan öğrenciler için mükemmeldir. Kıyı boyunca yer alan bu nehir kenarındaki şehirde pek çok güneşli gün, dost canlısı, misafirperver insanlar, harika bir canlı müzik sahnesi, yerel pub ve kafe kültürü ve yakınlarda keyfini çıkarabileceğiniz güzel doğal manzaralar vardır.

Sydney

Canlı, birinci sınıf kozmopolit bir şehir.

Dört milyonu aşkın nüfusu ile Avustralya’nın en eski, en büyük ve en çeşitli şehri olan Sydney’de İngilizce öğrenin. Canlı Sydney, ikonik mimarisi, 70’in üzerinde muhteşem plajı, inanılmaz granit kayalıkları ve şehri çevreleyen güzel bir limanıyla popüler bir turizm merkezidir. Ayrıca dünya standartlarında alışveriş ve her zevke veya ilgiye hitap edecek müzik, kültür ve sanata sahiptir.

Avustralya’nın en büyük şehri plajlar, eğlenceli insanlar ve yapılacak çok şey ile doludur. Sınıftayken İngilizce pratiği yap ve yarı zamanlı bir işte biraz ekstra para kazan ya da arkadaşlarınla ve deniz kenarında güneşli bir bira bardağıyla dinlen. Ve şehir dışında birkaç hafta sonu kaçamağı planladığınızdan emin olun.

Melbourne

Modern, trend belirleyen Melbourne, İngilizce öğrenmek ve kültürel açıdan zengin bir öğrenme ve yaşama deneyimine dalmak için mükemmel bir yerdir. Ders dışında, havalı bir yerel kafede yarı zamanlı bir işte, yeni arkadaşlarla bir sokak barında bir bardak içerken veya hafta sonu şehir dışında bir kaçışta İngilizcenizi pratik yapın.

Avustralya’nın en çeşitli ve şık şehirlerinden biri olan Melbourne’da İngilizce öğrenin. Renkli sanat ve kültür sahnesi, inanılmaz kahvesi, canlı müzik, spor, birinci sınıf alışveriş ve canlı gece hayatı ile Melbourne’da herkes için bir şeyler vardır. Gizli sokakları keşfedin veya havalı, kentsel mahallelerinde dolaşın ve Melbourne’un neden dünyanın en yaşanabilir şehirlerinden biri olduğunu keşfedin.

Adelaide

Eğitim için popüler ve canlı bir yer olan Adelaide’de İngilizce öğrenin. Güzel plajlardan oluşan bir sahil şeridinde yer alan Adelaide, gelişen bir sanat ortamı, tarihi mimari, ünlü şarap imalathaneleri ve yoğun gece hayatı sunmaktadır. Yol toplantıları ve eşsiz tarihi ile bu muhteşem şehir, size tadına varacağınız bir deneyim yaşatacak. Adelaide’nin dünyanın en yaşanabilir şehirlerinden biri olarak seçilmesine şaşmamalı!

Adelaide, rahat, kültürel açıdan zengin, ancak uygun fiyatlı bir İngilizce eğitim deneyimi için idealdir. Sınıfta olmadığınızda, şehri ücretsiz bir şehir bisikletiyle turlayın, muhteşem bir plajda rahatlayın, Adelaide tepelerinde bir kadeh şarap alın veya şehrin birçok festivalinden birine katılın. Her zaman görülecek veya yapılacak bir şey vardır!