fbpx

Birleşik Krallık Nasıldır?

Birleşik Krallık, dört ülkeden oluşan bir egemen devletidir: İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda. Başkenti Londra’dır. Tarihsel olarak büyük bir dünya imparatorluğu olan Britanya İmparatorluğu’nun kalıntısı olarak ortaya çıkan Birleşik Krallık, 20. yüzyılın ortalarına kadar dünya çapında önemli bir güç olarak kaldı. Monarşi ile yönetilen Birleşik Krallık, parlamenter demokrasi ile işleyen bir hükümet sistemine sahiptir.

WorkStudyGlobal ile Göçmenlik Kapıları Açılıyor

WorkStudyGlobal bünyesinde bulunan göçmenlik avukatı, müşterilerin hukuksal konularını takip etmektedir. Bu kapsamda, göçmenlik süreciyle ilgili danışmanlık hizmetleri sunulmaktadır. Göçmenlik başvurularıyla ilgili gerektiğinde avukatın hukuksal danışmanlık sağlaması, müşterilere destek olması amaçlanmaktadır.

Göçmenlik süreci genellikle karmaşık ve zaman alıcı olabilir. Bu nedenle, göçmenlik avukatı sağlık çalışanlarının başvuruları ve gereken belgelerle ilgili rehberlik edebilir, başvuru sürecini yönetebilir ve gerekli hukuki adımları atmalarına yardımcı olabilir. Avukat ayrıca, müşterilerin haklarını korumak ve göçmenlik yasaları çerçevesinde en iyi sonucu elde etmelerini sağlamak için gerekli hukuksal takibi yapar.

Hukuksal danışmanlık hizmetleri, sağlık çalışanlarının başvurularının yanı sıra, oturum izni, konaklama destek hizmeti, vatandaşlık başvuruları ve diğer göçmenlikle ilgili konularda da sağlanabilir. Avukat, müşterilerin haklarını savunmak ve en iyi sonuçları elde etmelerini sağlamak amacıyla hukuki bilgisini kullanır.

Diğer Kurumlardan Farkımız

 1. İşverenlerle İş Arayanlar Arasında Bağlantı Kurma: WorkStudyGlobal, hastaneler veya bakımevleri ve iş arayanlar arasında bağlantı kurarak iş bulma sürecini kolaylaştırır. Bu sayede sağlık çalışanları, alanlarında uygun bir pozisyon için fırsatları daha hızlı bir şekilde keşfedebilir.
 2. Resmi Evrakların Düzenlenmesi ve İzinlerin Alınması: WorkStudyGlobal, müşterilerin resmi evraklarını düzenlemekte ve gerekli izinleri almalarına yardımcı olmaktadır. Örneğin, çalışma izni belgelerinin düzenlenmesi, vize başvurularının yapılması gibi konularda destek sağlamaktadır.
 3. Konaklama ve Yeni Yaşam Altyapısının Hazırlanması: Müşterilerin konaklama ihtiyaçlarına yönelik destek sağlayarak, yeni bir ülkede yaşama geçişlerini kolaylaştırır. Konaklama seçenekleri hakkında bilgi verir, uygun konaklama yerlerini bulmalarına yardımcı olur ve yeni yaşam düzenlerine uyum sağlamalarına destek olur.
 4. Sponsor Lisansları ve Çalışma Vizesi Başvurularının Yönetimi: WorkStudyGlobal, sponsor lisansları ve çalışma vizesi başvurularının yönetimini üstlenir. Bu sayede müşteriler, çalışma izinlerini alabilmek için gereken süreci daha kolay bir şekilde yönetebilirler.

 

Bu hizmetlerle birlikte WorkStudyGlobal, müşterilerine Birleşik Krallık’ta işe alım süreçlerinde hukuksal danışmanlık hizmetleri sunarak, yasal süreçlerin doğru ve etkili bir şekilde takip edilmesini sağlar. Bu da müşterilerin göçmenlikle ilgili konularda daha güvende hissetmelerini ve en iyi sonuçları elde etmelerini sağlar.

Kimler Başvurabilir?

 • Birleşik Kralık’ta yeni bir hayat kurmak isteyenler
 • Doktorlar
 • Diş Hekimleri
 • Aile Hekimleri
 • Hemşireler
 • Yaşlı Bakıcıları
 • WSGlobal’in işbirliği yaptığı tüm kurumlar, Birleşik Krallık’ın resmi kurumları tarafından verilen çalışma lisanslarına sahiptir.

Süreç Nasıl İlerliyor?

 1. WSGlobal web sitesindeki başvuru formu doldurulur.
 2. Paylaşılan iletişim bilgilerinden danışmanlarımız aday ile iletişime geçerek görüşme tarihi ve saati oluşturulur.
 3. Görüşme sonucuna uygun olarak başvuran adaylara uygun kurum ve iş teklifi arayışı gerçekleştirilir.
 4. Adayın arayışı ile eşleşen uygun kurumlar ile aday özgeçmiş bilgileri paylaşılır ve kurum ile görüşme randevusu oluşturabilir.
 5. Görüşme olumlu sonuçlandığı durumda çalışma vizesi başvurunuz için gereken belgeler aday ile paylaşılır.
 6. İş sözleşmeniz doğrudan kurum ile aranızda imzalanır.
 7. Hazırlanması zaman alacak, daha sonra vize başvurunuzu geciktirecek ve iş teklifinizi tehlikeye atabilecek belgeler olabileceğinden mümkün olduğunca çok sayıda gerekli belge hazırlamanız önerilir.
 8. Kurum, resmi bir iş teklifi gönderecektir. İş teklifi alındıktan sonra WSGlobal danışmanlarımız, gelecekteki işvereninizin çalışma vizesi başvurun için gereken çalışma ve oturma izninin alınması için gerekli kişisel bilgilerinizi kurum ile paylaşacaktır.
 9. Gerekli tüm belgeler hazırlandıktan ve çalışma ve oturma izni alındıktan sonra, WSGlobal başvuruyu yönetecektir.

  Cinsiyet:ErkekKadın

  Uyruk:T.C VatandaşıT.C Vatandaşı Değil

  İlgili bir profesyonel kuruluşa (GMC, NMC vb.) kayıtlı mısınız?EvetHayır