fbpx

ELMİEDU Danışmanlık olarak öğrencilerimizin Üniversite ve bölümlerini netleştirdikten sonra girmeleri gereken sınavları belirlemekteyiz. Öğrencimizin gireceği sınavla ilgili akademik seviyesini ve çalışma programını oluşturabilmek adına ücretsiz deneme sınavı yapmaktayız. Akademik değerlendirme sınavını uzman eğitmen kadromuz eşliğinde değerlendirerek öğrencinin başlangıç seviyesi ve ihtiyaç analizini oluşturuyoruz. Rapor halinde öğrencimize ve veliye sunmaktayız. Öğrencinin sınavdan alması gereken sonuç için ihtiyacı olan ders sayısı ve ders programı öğrenciye özel olarak hazırlanmaktadır. Belirlenen sınav tarihine kadar öğrencimizi hazır hale getiriyoruz.

Öğrencilerimizin alt yapılarını sağlam ve kalıcı bir düzeyde oluşturmakta ve ilerletmekteyiz. Öğrencilerimiz hem sınavlarında hemde yurtdışındaki üniversitelerinde başarılarını böylelikle devam ettirebilmekteler.

Eğitmen kadromuz öğrencimizin akademik sürecindeki tüm gelişmeleri belirli periodlarda rapor halinde hazırlayarak velimize sunmaktadır. Velimiz öğrencinin tüm sürecini rapor halinde takip edebiliyor. Böylelikle velilerimiz tüm süreçlere hakim olmaktadır.